Chcę pomóc

Wesprzeć naszą Fundację oraz jej cel statutowy, a także osoby, które Fundacja wspiera, jest niezwykle łatwo. 

Oto trzy najważniejsze formy wsparcia: 

1. Przede wszystkim możesz skorzystać z którejś z usług, jakie oferują w branży prawniczej organizacje z grona web.lex, dlatego że każda z nich przekazuje co miesiąc 10% ze swoich zysków na rzecz Fundacji. Zatem w tej sytuacji Ty też możesz mieć swój udział we wsparciu celu statutowego.

2. Fundacja ma swoje konto w systemie Patronite. Za jego pomocą możesz być naszym stałym darczyńcą (tzw. Patronem). Możesz na przykład przekazywać 7 zł miesięcznie na rzecz Fundacji web.lex, które będzie pobierane z Twojego konta bankowego automatycznie. Oczywiście możesz przekazywać też wyższą kwotę – to zależy od Ciebie. Zajrzyj do nas na Patronite.pl i sam się przekonaj, czy nie będzie to dla Ciebie najlepsza opcja wsparcia Fundacji. 

3. Możesz także dokonywać wpłat na konto Fundacji. Mogą to być wpłaty na rzecz Fundacji (czyli na realizację jej celów), ale także wpłaty na konkretny cel (np. jeśli chcesz wesprzeć konkretną osobę). W tej ostatniej sytuacji dokonując przelewu bankowego wyraźnie zaznacz w tytule przelewu, na rzecz jakiej osoby wpłacasz określoną kwotę.

Numer rachunku Fundacji web.lex w banku PKO BP S.A. jest następujący: 

77 1020 1127 0000 1402 0323 7252

Pamiętaj, że nawet pięć złotych na miesiąc, ale wpłacane regularnie, ma większy sens aniżeli większe wpłaty ad hoc.